Vampyrų Akademija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Meilė ir ištikimybė stipresnė už kraują.
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
Prisijungti
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu: 
:: Aš pamiršau savo slaptažodį
VA Administracija
...
Top posters
Rebeka van der Rose
 ~ Tvenkinys ~ Vote_lcap ~ Tvenkinys ~ Voting_bar ~ Tvenkinys ~ Vote_rcap 
Admin
 ~ Tvenkinys ~ Vote_lcap ~ Tvenkinys ~ Voting_bar ~ Tvenkinys ~ Vote_rcap 
Rozmarina Hetavėj
 ~ Tvenkinys ~ Vote_lcap ~ Tvenkinys ~ Voting_bar ~ Tvenkinys ~ Vote_rcap 
Andrea Mitchell
 ~ Tvenkinys ~ Vote_lcap ~ Tvenkinys ~ Voting_bar ~ Tvenkinys ~ Vote_rcap 
Geriausi draugai :*
Mūsų žiaurieji Žaidėjai::  ~ Tvenkinys ~ 154dis9 COME TO PAPA!
Šiek tiek kitokių vampyriukų gimnazija::  ~ Tvenkinys ~ Zv1yzd
Vampyrų dienoraščių rašytojai::  ~ Tvenkinys ~ Anigif
v d l i f e r sMistiškasis pasaulis::: join us!
Šviesa tunelio gale::: LIGHT CITY
Zombiai atrieda atidunda::: ImageFra.me
Šiuo metu forume
Iš viso dabar vartotojų 1:: 0 registruotų, 0 slaptų ir 1 svečių

Nieko

Daugiausia vartotojų (7) buvo Antr. 12 06 2011, 14:34

Share
 

  ~ Tvenkinys ~

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Rebeka van der Rose
Rebeka van der Rose

Rebeka van der Rose

If loving you is wrong,
Let me be wrong forever ;*

Rpg veikėjo aprašymas
Vardas Pavardė::: Rebeka van der Rose
Gimimo data::: negi būtina? :*
Sveikata:::
 ~ Tvenkinys ~ Left_bar_bleue100/100 ~ Tvenkinys ~ Empty_bar_bleue  (100/100)

 ~ Tvenkinys ~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: ~ Tvenkinys ~    ~ Tvenkinys ~ EmptyAntr. 12 13 2011, 18:12

...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias


Sve?ias
Svečias

 ~ Tvenkinys ~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~ Tvenkinys ~    ~ Tvenkinys ~ EmptySk. 12 18 2011, 12:50

Lėtai žingsniupdama ir dairydamasi aplinkui Abby priėjo labai gražų tvenkinį prie kurio taip ir norėjosi atsisėsti ir pabūti, atsikvėpti. Tad susiradusi gana didelį akmėnį kuris stovėjo šalia mergina ant jo užšoko ir žvelgia į lėtai raibuliuojantį vandenį.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias


Sve?ias
Svečias

 ~ Tvenkinys ~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~ Tvenkinys ~    ~ Tvenkinys ~ EmptySk. 12 18 2011, 12:53

Nežinia kur palikęs savo lagaminus, vaikinas ateina čia. Ramiai tyloje niūniuodamas gražią kalėdinę melodiją jis prieina prie tvenkinio, tačiau neatpažindamas merginos, tik stovi paslapčia ją stebėdamas.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias


Sve?ias
Svečias

 ~ Tvenkinys ~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~ Tvenkinys ~    ~ Tvenkinys ~ EmptySk. 12 18 2011, 12:56

Sėdi atsisėdusi ant akment ir žiūrėdama į jį ima tyliai dainuoti gražią dainelę ir linguoti į šonus. Dainelei greitėjant Abby vis greičiau judo, kol staiga tik būmt nuo akmens ir sėdi ant žemės, greitai apsidairė ar niekas nepamatė ir... O varge. Į ją kaip tik žiūri kažkoks vaikinas.

-Labas.-apsimesdama, kad nieko nentiko su šypsena veide pasisveikina Abby.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias


Sve?ias
Svečias

 ~ Tvenkinys ~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~ Tvenkinys ~    ~ Tvenkinys ~ EmptySk. 12 18 2011, 13:02

Būtų prapliupęs isteriškai juoktis, nes tokie ir panašūs įvykiai jam žiauriai daug juoko sukeldavo. - abby? - nustebęs visas, net virptelėjo, kai ją priešais išvydo. - ką tu čia darai? - taip nelogiškai paklausė.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias


Sve?ias
Svečias

 ~ Tvenkinys ~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~ Tvenkinys ~    ~ Tvenkinys ~ EmptySk. 12 18 2011, 13:04

Pažiūrėjo į Chistopher didelėm akim.

-Tavęs galėčiau paklausti to paties.-ištarė atsisrodama nuo žemės. Na čia juk žmonės nepatenka, o su Ch ji draugavo nuo mažų dienų, kaip su žmogumi.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias


Sve?ias
Svečias

 ~ Tvenkinys ~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~ Tvenkinys ~    ~ Tvenkinys ~ EmptySk. 12 18 2011, 13:10

Pribėgo prie draugės, pakėlė ją į orą ir kelis kart apsuko, - laaaabas, - draugiškai taip akutėm sušypsino. Visgi buvo jos pasiilgęs, taip senai bematė. Dar kai ant žemės ją pastatė ylavo ten visaip. - kaip sekasi? kur buvai prapuolus?? - šnypštė ten jai į ausį.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias


Sve?ias
Svečias

 ~ Tvenkinys ~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~ Tvenkinys ~    ~ Tvenkinys ~ EmptySk. 12 18 2011, 13:13

Kai buvo pakelta į orą ėmė juotis.- Labas.-sukrykštė kaip koks mažas vaikas.- Na būvo ir geresnių akimirkų, o kaip tau.-nusišypsojo linguodama.- Ai... Sužinojau labai keistų dalykų, tad teko iškelaiuti. O tu vis dar neatsakei ką čia veiki.-su šypsena pasakė.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias


Sve?ias
Svečias

 ~ Tvenkinys ~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~ Tvenkinys ~    ~ Tvenkinys ~ EmptySk. 12 18 2011, 13:22

- pasakok, - išgirdęs apie tas 'geresnes' akimirkas sumikčiojo. - kokie tie dalykai?? - dar labiau įsitempęs vėpsojo. - aš tai tika atvažiavau, - sumirksėjo. - palikau lagaminus prie vartų ir atėjau apsidairyti.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias


Sve?ias
Svečias

 ~ Tvenkinys ~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~ Tvenkinys ~    ~ Tvenkinys ~ EmptySk. 12 18 2011, 13:25

Kiek atsiduso, bet vis dar šypsojosi.

-Na, aš sužinojau, kad buvai įvaikinta ir mano tėvai yra vampyrai... Na iš dalies vampyrai.-kiek pagalvojusi pridūrė.- Tuomet ir gavau laišką, kad man reikia atkeliauti čia.-trūktelėjo pečiais.- Na taigi taip pat kaip ir tu aš čia atvykau tik šiandien.-smile.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias


Sve?ias
Svečias

 ~ Tvenkinys ~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~ Tvenkinys ~    ~ Tvenkinys ~ EmptySk. 12 18 2011, 13:27

Toks apakęs stovi ir žiūri į ją, - užjaučiu, - kažkaip dingo šypsena nuo jo veido. - bet tu neišgyveni dėl to, tiesa? - pažvelgė į ją, vėl besišypsančią.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias


Sve?ias
Svečias

 ~ Tvenkinys ~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~ Tvenkinys ~    ~ Tvenkinys ~ EmptySk. 12 18 2011, 14:31

-Na nelabai.-trūktelėjo pečiais ir nusišypsojo.- Juk tai reiškai, kad aš turiu du tėčius ir dvi mamas.-pasakė optimistiškai ir nusijuokė.- Manau, kad turiu...-nutęsė, nes net neįsivaizdavo kur yra jos tikrieji tėvai.- Bet užteks apie mane.-numojo ranka.- Taigi tu esi vampyras.-įsispoksojo į jį.- Ir tavo tėvai.-prisiminė Chiso tėvus. Tikrai niekada nebūtų pagalvojusi, kad jie galėtų būti vampyrai.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias


Sve?ias
Svečias

 ~ Tvenkinys ~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~ Tvenkinys ~    ~ Tvenkinys ~ EmptySk. 12 18 2011, 15:26

Išklausęs visą jos istoriją, tik gūžtelėjo pečiais. - Na,taip, bet jie žuvo. Iš kart poto, kai išsikrausčiau. Turiu omenį, kai persikėliau pas tetą. Kai sužinojau, kas esu. - nuleido galvą.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias


Sve?ias
Svečias

 ~ Tvenkinys ~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~ Tvenkinys ~    ~ Tvenkinys ~ EmptySk. 12 18 2011, 15:30

-Kad esi morojus.-nusišypsojo tokia miela šypsena, kad net naktį ji galėjo praskaidrinti.- Juk tai yra tiesiog puiku.-tryško džiaugsmu, kad ji ir jis yra kažkas daugiau nei tiesiog žmonės.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias


Sve?ias
Svečias

 ~ Tvenkinys ~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~ Tvenkinys ~    ~ Tvenkinys ~ EmptyAntr. 12 27 2011, 17:53

Pasišalino.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content


Sponsored content

 ~ Tvenkinys ~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~ Tvenkinys ~    ~ Tvenkinys ~ Empty

Atgal į viršų Go down
 

~ Tvenkinys ~

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Vampyrų Akademija :: Galinis kiemas-